Trump Towers Kule:1 Kat:18

Şişli / İstanbul / Türkiye

Listeleri Karşılaştır

Yunanistan Oturma İzni

 • Ekim 25, 2018
 • Blog
 • 0
Yunanistan Oturma İzni

Yunanistan Oturma İzni

Yunanistan oturma izni işlemleri ile yatırımlara değer katan Nova Realty Greece yeni bir hayat kurmak ve dünyaya açılmak isteyen yatırımcılara teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile destek oluyor.

Yunanistan oturma izni almak Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında en cazip yatırım seçeneklerinden biridir. Sunduğu haklar ve imkânlarla özel bir seçenek olan Yunanistan oturum izni 2018 yılı ve ilerisi için en ideal yatırım araçlarından biridir. Yatırımcılara güven ve huzuru sunan Yunanistan, Nova Golden Visa ayrıcalığını yaşayarak 41 yıllık tecrübe ve modern teknolojilerin harmanlanmasıyla yapılan özel hizmetlere dönüşüyor. Yunanistan oturma ve çalışma izni işlemlerinde yatırımcıların yanında olan Nova Realty Greece tüm süreci detayları ile planlayarak yürütmektedir.

Yunanistanda oturma izni için gerekli evraklar

Yunanistanda oturma izni için gerekli evraklar bireysel başvuru yapmak isteyenler için içinden çıkılması zor bir durum oluşturmaktadır. Bu noktada çözüm odaklı hizmet anlayışı ile Yunanistan oturma izni için gerekli evraklar tüm detayları hızlı ve güvenli şekilde yapmaktadır.

 1. Pasaport fotokopi ve aslı
 2. Başvuru belgesi
 3. Sağlık sigortası belgeleri
 4. Gelir ibrazı
 5. Sabıka belgesi
 6. İşlemlerin başlaması ile gereken diğer belgeler.

Yatırımcının her an yanında olan Nova Golden Visa Yunanistan oturma izni ne kadar ve oluşabilecek masraflar hakkında gelen tüm soruları da cevaplıyor. Yunanistan oturma izni maliyeti ele alındığında tek bir ölçü olmadığı görülmektedir. Minimum limit üzerinde yatırım yapılarak oturma izni alınabildiği için üst limit yoktur ve maliyet miktarı esnektir. Benzer şekilde Yunanistanda şirket kuruluşu da esnek mali yapıda olup kişi sayısı ve şirketin durumuna göre mali tablo değişmektedir.

Yunanistan oturma izni vatandaşlık için de yol açmaktadır. Yunanistan vatandaşlığına kadar uzanan bir süreç olan bu süreç Nova Realty Greece ile hem kazançlı bir yatırım hem de huzurlu bir yaşama dönüşüyor. Yunanistanda ev alarak oturum izni seçeneğinde:

 • Yüksek kira getirisi
 • Kısa amortisman süresi
 • Yakın zamanda düşen fiyatlarla ucuz gayrimenkul alma imkânı
 • Avrupa’nın en cazip gayrimenkul fiyatları
 • Yüksek refah seviyesi
 • Alternatif imkânlar

İlgili Mesajlar

Yunanistan Gayrimenkul

Yunanistan gayrimenkul yatırımı için farklı özellikleri ve gelişime açık yapısı ile...

Devamını oku

Yunanistan Oturum İzni

Akdeniz ikliminin sıcaklığını ve yeşil doğasını sunan Yunanistan oturum izni fırsatı ile...

Devamını oku
 • Blog

Yunanistan’da 2. Sırada En Çok Türkler Ev Alıyor

Yunanistan’da emlak fiyatlarının düşmesi ve 250 bin euro karşılığında 5 yıllığına...

Devamını oku

Tartışmaya Katıl

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanTurkish
WhatsApp chat