Trump Towers Kule:1 Kat:18

Şişli / İstanbul / Türkiye

Fiyat aralığı: itibaren için

Listeleri Karşılaştır

Demokrasi – Yunanistan’ın yönetim şekli Parlementer demokrasidir.

Eğitim – Dünyaca saygın eğitim kurumları bulunan Yunanistan, dünyanın en iyi 200 ülkesine giren üniversiteleriyle eğitim alanında söz sahibi konumundadır.

Tarih – Ege kıyılarında tarih sahnesine çıkan Yunanlılar, M.Ö 3200’lü yıllarda medeniyet oluşturdu. M.Ö 2. Yüzyılda Roma hakimiyeti altına giren Yunanlılar, Romalıların  bölünmesinden sonra Osmanlı hakimiyetine girmişlerdir.

Yaşam – Zengin mutfak kültürü ile lezzetli yemekler sunan Yunanistan, özellikle müzik ve eğlence kültürü ile enerjik ve dinamik yaşam kültürüne sahiptir.

GDP – Gayrisafi Yurtiçi Hasıla 196,6 trilyon USD (2016)

Nüfus – 2016 yılı sayımı ile Yunanistan’ın nüfusu 10,75 milyon olarak belirlenmiştir.

Yüz Ölçümü – 131.957 km2

NEDEN YUNANİSTAN?

Lider EkonomiÜlkenin şu anda karşı karşıya olduğu ekonomik krize rağmen, kamu maliyesini iyileştirme ve önemli ekonomik reformları uygulama çabaları devam ediyor. Ülke, krizi, yeni ve uygulanabilir bir kalkınma modeli uygulayarak ekonomisini artırma fırsatı olarak kullanmaya çalışıyor.

Rekabetçi Vergi KoşullarıYunanistan, kurumlar vergisi oranlarını önemli ölçüde azaltmıştır. Şirket vergilendirmesinin kapsamlı bir reformu, şirketlerin yatırım yapmasına ve yeni işlerin güvenliğini sağlamasına yardımcı oluyor. Federal Hükümet’in genel vergi çerçevesini iyileştirmek ve dolaylı işgücü maliyetlerini düşürmek için yaptığı reformlar, daha fazla yatırımcıya fırsat kapıları açıyor.

İş fırsatlarıYunanistan ayrıca, yatırımcılar için geniş iş fırsatları sunan önemli rekabet avantajları sunan sektörler ile karakterize bir ülke. Doğal kaynakları birçok yatırım alanını tamamlar.

Yaşam kalitesiYunanistan sadece yatırım yapmak için iyi bir ülke değil, aynı zamanda yaşamak için de uygun bir yer. Yıl boyunca günlerin çoğunu aydınlatan güneş ışığı, insanların motive ve üretken hissetmelerini sağlar.

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanTurkish
WhatsApp chat